CKEditor File to Media Swapper (2.0.3) - en to oc translation catalogue (17 entries)

en: Status
oc: Estatut

en: Actions
oc: Accions

en: File
oc: Fichièr

en: Edit
oc: Modificar

en: - None -
oc: - Pas cap -

en: Category
oc: Categoria

en: View
oc: Veire

en: Created
oc: Creat(ada)

en: Published
oc: Publicat

en: Field name
oc: Nom del camp

en: Media
oc: Mèdia

en: Domain
oc: Domeni

en: Security Options
oc: Opcions de seguretat

en: Changed
oc: Modificat

en: Allowed file extensions
oc: Extensions de fichièr permeses

en: Bundle
oc: Paquet

en: MIME type
oc: Tipe MIME
