CKEditor File to Media Swapper (2.0.3) - en to pt translation catalogue (23 entries)

en: Actions
pt: Ações

en: File
pt: Arquivo

en: Edit
pt: Editar

en: Error Message
pt: Mensagem de erro

en: - None -
pt: - Nenhum -

en: Category
pt: Categoria

en: View
pt: Ver

en: Created
pt: Criado

en: Published
pt: Publicado

en: Field name
pt: Nome do campo

en: N/A
pt: N/D

en: Media
pt: Mídia

en: Domain
pt: Domínio

en: Changed
pt: Alterado

en: Allowed file extensions
pt: Extensões de arquivo permitidas

en: Not processed
pt: Não processado

en: Bundle
pt: Pacote

en: MIME type
pt: Tipo MIME

en: Processed @current out of @total.
pt: Processados @current de @total

en: File extension
pt: Extensão do arquivo

en: Entity Type
pt: Tipo de entidade

en: Dependencies
pt: Dependências

en: Target Entity Type
pt: Tipo de Entidade de Destino
