CKEditor File to Media Swapper (2.0.3) - en to sk translation catalogue (20 entries)

en: Status
sk: Stav

en: Actions
sk: Akcie

en: File
sk: Súbor

en: Edit
sk: Upraviť

en: - None -
sk: - Žiadne -

en: Category
sk: Kategória

en: View
sk: Zobraziť

en: Created
sk: Vytvorené

en: Published
sk: Zverejnené

en: Field name
sk: Meno poľa

en: Media
sk: Médiá

en: Domain
sk: Doména

en: Security Options
sk: Bezpečnostné nastavenia

en: Changed
sk: Zmenené

en: Allowed file extensions
sk: Povolené prípony súboru

en: Bundle
sk: Zväzok

en: MIME type
sk: MIME typ

en: Processed @current out of @total.
sk: Spracované @current / @total.

en: File extension
sk: Prípona súboru

en: Dependencies
sk: Závislosti
