CKEditor File to Media Swapper (2.0.3) - en to sl translation catalogue (12 entries)

en: Status
sl: Stanje

en: Actions
sl: Akcije

en: File
sl: Datoteka

en: Edit
sl: Uredi

en: Category
sl: Kategorija

en: View
sl: Prikaži

en: Created
sl: Ustvarjeno

en: Published
sl: Objavljeno

en: Field name
sl: Ime polja

en: N/A
sl: N/D

en: Domain
sl: Domena

en: Allowed file extensions
sl: Dovoljene končnice datotek
