CKEditor File to Media Swapper (2.0.3) - en to sq translation catalogue (8 entries)

en: Status
sq: Gjendja

en: Actions
sq: Veprimet

en: Edit
sq: Ndrysho

en: - None -
sq: - Asgjë -

en: Category
sq: Kategoria

en: View
sq: Shfaq

en: Created
sq: Krijuar

en: Published
sq: Publikuar
