CKEditor File to Media Swapper (2.0.3) - en to te translation catalogue (11 entries)

en: Status
te: స్థితి

en: Actions
te: చర్యలు

en: File
te: ఫైల్

en: Edit
te: మార్చు

en: Error Message
te: దోష సమాచారం

en: - None -
te: - ఏమీలేదు -

en: Category
te: వర్గం

en: View
te: చూడు

en: Created
te: సృష్టితం

en: Field name
te: ఫీల్డ్ పేరు

en: N/A
te: వర్తించదు
