CKEditor File to Media Swapper (2.0.3) - en to tr translation catalogue (19 entries)

en: Status
tr: Durum

en: Actions
tr: Eylemler

en: File
tr: Dosya

en: Edit
tr: Düzenle

en: Error Message
tr: Hata İletisi

en: - None -
tr: - Hiçbiri -

en: Category
tr: Kategori

en: View
tr: Görüntüle

en: Created
tr: Oluşturulma

en: Published
tr: Yayında

en: Field name
tr: Alan adı

en: Media
tr: Medya

en: Domain
tr: Etki alanı

en: Changed
tr: Değişti

en: Allowed file extensions
tr: İzin verilen dosya uzantıları

en: Bundle
tr: Paket (bundle)

en: MIME type
tr: MIME tipi

en: File extension
tr: Dosya uzantısı

en: Dependencies
tr: Bağımlılıklar
