CKEditor File to Media Swapper (2.0.0) - en to cs translation catalogue (20 entries)

en: Status
cs: Stav

en: Edit
cs: Upravit

en: - None -
cs: - Nic -

en: Link
cs: Odkaz

en: Category
cs: Kategorie

en: View
cs: Zobrazit

en: Created
cs: Vytvořeno

en: Published
cs: Zveřejněno

en: Field name
cs: Název pole

en: Media
cs: Média

en: Domain
cs: Doména

en: All time
cs: Vždy

en: Changed
cs: Změněno

en: Allowed file extensions
cs: Povolené přípony souboru

en: Not processed
cs: Nezpracováno

en: MIME type
cs: Typ MIME

en: File extension
cs: Přípona souboru

en: Entity Type
cs: Typ entity

en: Dependencies
cs: Závislosti

en: Entity ID
cs: ID entity
