CKEditor File to Media Swapper (2.0.0) - en to fi translation catalogue (18 entries)

en: Status
fi: Tila

en: Edit
fi: Muokkaa

en: - None -
fi: - Ei mikään -

en: Link
fi: Linkki

en: Category
fi: Kategoria

en: View
fi: Näytä

en: Created
fi: Luotu

en: Published
fi: Julkaistu

en: Field name
fi: Kentän nimi

en: N/A
fi: Ei saatavilla

en: Changed
fi: Muuttunut

en: Allowed file extensions
fi: Sallitut tiedostopäätteet

en: Bundle
fi: Paketti

en: MIME type
fi: MIME tyyppi

en: Processed @current out of @total.
fi: Prosessoitu @current (@total).

en: File extension
fi: Tiedostopääte

en: Dependencies
fi: Riippuvuudet

en: Entity ID
fi: Entiteetin ID
