CKEditor File to Media Swapper (2.0.0) - en to ga translation catalogue (5 entries)

en: Edit
ga: Cuir in eagar

en: - None -
ga: - Roghnaigh ón liosta -

en: Category
ga: Ábhar

en: View
ga: Féach ar

en: Created
ga: Cruthaithe
