CKEditor File to Media Swapper (2.0.0) - en to ku translation catalogue (12 entries)

en: Status
ku: ڕەوش

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: - None -
ku: - هیچ -

en: Link
ku: بەستەر

en: Category
ku: پۆل

en: View
ku: پیشاندان

en: Created
ku: درووستکراوە

en: Published
ku: بڵاوکراوەتەوە

en: Field name
ku: ناوی خانە

en: N/A
ku: نییە

en: Media
ku: ڕەنگاڵە

en: Domain
ku: دۆمەین
