CKEditor File to Media Swapper (2.0.0) - en to nl translation catalogue (22 entries)

en: Edit
nl: Bewerken

en: Error Message
nl: Foutmelding

en: - None -
nl: - Geen -

en: Category
nl: Categorie

en: View
nl: Weergeven

en: Created
nl: Aangemaakt

en: Published
nl: Gepubliceerd

en: Field name
nl: Veldnaam

en: N/A
nl: n.v.t.

en: Domain
nl: Domein

en: All time
nl: Totaal

en: Changed
nl: Gewijzigd

en: Allowed file extensions
nl: Toegestane bestandsextensies

en: Processed
nl: Verwerkt

en: Not processed
nl: Niet verwerkt

en: Bundle
nl: Bundel

en: MIME type
nl: MIME-type

en: Processed @current out of @total.
nl: @current bewerkt op een totaal van @total.

en: File extension
nl: Bestandsextensie

en: Entity Type
nl: Entiteitstype

en: Dependencies
nl: Afhankelijkheden

en: Entity ID
nl: Entiteit-ID
