CKEditor File to Media Swapper (2.0.0) - en to th translation catalogue (15 entries)

en: Status
th: สถานะ

en: Edit
th: แก้ไข

en: - None -
th: - ไม่มี -

en: Link
th: ลิงค์

en: Category
th: หมวดหมู่

en: View
th: ดู

en: Created
th: สร้างเมื่อ

en: Field name
th: ชื่อช่องรับข้อมูล

en: N/A
th: ไม่มี

en: Media
th: สื่อ

en: Domain
th: โดเมน

en: Changed
th: เปลี่ยน

en: Allowed file extensions
th: ขนาดอัปโหลดสูงสุด

en: Bundle
th: กลุ่ม

en: Entity ID
th: รหัสเอนทิตี
