Image URL Formatter (2.0.0) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: Content
he: תוכן

en: File
he: קובץ

en: Original image
he: התמונה המקורית

en: Image style
he: סגנון תמונה

en: Nothing
he: ללא

en: Use absolute path
he: שימוש בנתיב אבסולוטי
