Image URL Formatter (8.x-1.0-beta1) - en to ar translation catalogue (10 entries)

en: Content
ar: المحتوى

en: File
ar: ملف

en: Original image
ar: الصورة الأصلية

en: Field types
ar: أنواع الحقل

en: Image style
ar: نمط الصورة

en: None (original image)
ar: لا يوجد (الصورة الأصلية)

en: Link image to
ar: ربط الصورة إلى

en: Linked to content
ar: مرتبط بالمحتوى

en: Linked to file
ar: مرتبط بالملف

en: Nothing
ar: لا شيء
