Image URL Formatter (8.x-1.0-beta1) - en to hu translation catalogue (21 entries)

en: Content
hu: Tartalom

en: File
hu: Fájl

en: Original image
hu: Eredeti kép

en: Image URL
hu: Kép webcím

en: Field types
hu: Mezőtípusok

en: Image style
hu: Képstílus

en: None (original image)
hu: Nincs (eredeti kép)

en: Link image to
hu: Kép hivatkozása erre:

en: Linked to content
hu: Hivatkozva a tartalomra

en: Linked to file
hu: Hivatkozva a fájlra

en: Nothing
hu: Semmi

en: Use absolute path
hu: Abszolút útvonal használata

en: URL type
hu: Webcím típusa

en: Relative file path
hu: Relatív fájl útvonal

en: Full URL
hu: Teljes webcím

en: Use relative path
hu: Relatív útvonal használata

en: Use full URL
hu: Teljes webcím használata

en: Configure Image Styles
hu: Képstílusok beállítása

en: Add an URL formatter for image field.
hu: Egy új formázót ad a Kép mezőkhöz, amely azok webcímét jeleníti meg.

en: Absolute file path
hu: Abszolút fájl útvonal

en: URL for Image style: @style
hu: @style képstílus webcíme
