Image URL Formatter (8.x-1.1) - en to az translation catalogue (12 entries)

en: Content
az: Məzmun

en: File
az: Fayl

en: Original image
az: Orginal şəkil

en: Field types
az: Sahə növləri

en: Image style
az: Şəkil üslubu

en: None (original image)
az: Yoxdur (orijinal şəkil)

en: Link image to
az: Şəkili ilə əlaqələndirin

en: Linked to content
az: Məzmunla əlaqələndirilir

en: Linked to file
az: Faylla əlaqələndirilib

en: Nothing
az: heç nə

en: Use absolute path
az: Mütləq yoldan istifadə edin

en: Configure Image Styles
az: Şəkil üslublarını konfiqurasiya edin
