Image Widget Crop (3.0.0) - en to mn translation catalogue (6 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Body
mn: Үндсэн хэсэг

en: Image
mn: Зураг

en: Width
mn: Өргөн

en: Height
mn: Өндөр

en: Media
mn: Дуу дүрслэл
