Image Widget Crop (8.x-1.3) - en to hi translation catalogue (7 entries)

en: Title
hi: शीर्षक

en: Body
hi: मुख्य भाग

en: Image
hi: चित्र

en: Width
hi: चौड़ाई

en: Height
hi: ऊंचाई

en: Media
hi: मीडिया

en: About
hi: के बारे में
