Image Widget Crop (8.x-1.3) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Body
mr: मुख्य

en: Image
mr: छायाचित्र

en: Width
mr: लांबी

en: Height
mr: उंची
