Image Widget Crop (8.x-1.4) - en to ps translation catalogue (7 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Body
ps: تنه

en: Image
ps: انځور

en: Width
ps: پلنوالى

en: Height
ps: لوړوالی

en: Media
ps: رسنۍ

en: About
ps: په اړه
