Image Widget Crop (8.x-2.0-rc1) - en to bs translation catalogue (5 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Body
bs: Tijelo

en: Image
bs: Slika

en: Width
bs: Širina

en: Height
bs: Visina
