Image Widget Crop (8.x-2.0-rc1) - en to he translation catalogue (11 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Body
he: תוכן

en: Image
he: תמונה

en: Width
he: רוחב

en: Height
he: גובה

en: Media
he: מדיה

en: About
he: אודות

en: Progress indicator
he: מציין התקדמות

en: Preview image style
he: סגנון תצוגה מקדימה של תמונה

en: no preview
he: אין תצוגה מקדימה

en: The preview image will be shown while editing the content.
he: תצוגה מקדימה של תמונה תופיע בזמן עריכת התוכן.
