Image Widget Crop (8.x-2.0-rc1) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Body
my: စာကိုယ်

en: Image
my: ပုံရိပ်

en: Media
my: မီဒီယာ

en: About
my: အကြောင်း
