Image Widget Crop (8.x-2.0) - en to be translation catalogue (15 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Body
be: Тэкст

en: Reset
be: Скінуць

en: Image
be: Малюнак

en: Width
be: Шырыня

en: Height
be: Вышыня

en: Media
be: Мультымедыя

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: Apply
be: Ужыць

en: About
be: Аб

en: Progress indicator
be: Індыкатар прагрэсу

en: Preview image style
be: Перагледзець стыль выявы

en: no preview
be: няма перапрагляду

en: The preview image will be shown while editing the content.
be: Выява перапрагляду будзе паказаная пакуль вы рэдагуеце змесціва.

en: Preview image style: @style
be: Перагледзець стыль выяваў: @style
