Image Widget Crop (8.x-2.0) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Body
bg: Съдържание

en: Reset
bg: Рестартирай

en: Image
bg: Снимка

en: Media
bg: Медия

en: Apply
bg: Търси
