Image Widget Crop (8.x-2.0) - en to el translation catalogue (19 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Body
el: Κυρίως κείμενο

en: Reset
el: Επαναφορά

en: Image
el: Εικόνα

en: Width
el: Πλάτος

en: Height
el: Ύψος

en: Media
el: Μέσα

en: Desc
el: Φθί

en: Sort by
el: Ταξινόμηση κατά

en: Apply
el: Εφαρμογή

en: Offset
el: Αντιστάθμιση

en: About
el: Περί

en: - All -
el: - Όλα -

en: Progress indicator
el: Δείκτης προόδου

en: Preview image style
el: Στυλ εικόνας στην προεπισκόπιση

en: no preview
el: χωρίς προεπισκόπηση

en: The preview image will be shown while editing the content.
el: Η εικόνα προεπισκόπισης θα φαίνεται κατά την επεξεργασία του περιεχομένου.

en: Asc
el: Αύξ

en: Image field display format settings
el: Ρυθμίσεις μορφοποίησης εμφάνισης για πεδίο εικόνας
