Image Widget Crop (8.x-2.0) - en to jv translation catalogue (14 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Body
jv: Isi

en: Reset
jv: Baléknā

en: Image
jv: Gambar

en: Width
jv: Ambané

en: Height
jv: Dhuwuré

en: Desc
jv: Urut Mundur

en: About
jv: Ngenani

en: - All -
jv: - Kabeh -

en: Progress indicator
jv: Panandha kemajuan

en: Preview image style
jv: Tampilānā gagrag gambar

en: no preview
jv: ora ānā pratinjau

en: The preview image will be shown while editing the content.
jv: Pratinjau gambar arep ditontonaké nalikā nyunting konten.

en: Asc
jv: Urut Maju
