Image Widget Crop (8.x-2.0) - en to oc translation catalogue (17 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Body
oc: Còs

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: Image
oc: Imatge

en: Width
oc: Largor

en: Height
oc: Nautor

en: Media
oc: Mèdia

en: Sort by
oc: Triar per

en: Apply
oc: Aplicar

en: Offset
oc: Decalatge

en: About
oc: A prepaus

en: - All -
oc: - Tot -

en: Progress indicator
oc: Indicador de progression

en: Preview image style
oc: Estil de la previsualizacion de l'imatge

en: no preview
oc: sense previsualizacion

en: The preview image will be shown while editing the content.
oc: La previsualizacion de l'imatge s'aficha mentre s'edita lo contengut.

en: Master
oc: Maître
