Image Widget Crop (8.x-2.0) - en to sv translation catalogue (20 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Body
sv: Brödtext

en: Reset
sv: Återställ

en: Image
sv: Bild

en: Width
sv: Bredd

en: Height
sv: Höjd

en: Desc
sv: Fallande

en: Sort by
sv: Sortera efter

en: Apply
sv: Applicera

en: Offset
sv: Kompensera

en: About
sv: Om

en: - All -
sv: - Alla -

en: Progress indicator
sv: Förloppsindikator

en: Preview image style
sv: Förhandsgranska bildstil

en: no preview
sv: ingen förhandsgranskning

en: The preview image will be shown while editing the content.
sv: Bilden för förhandsvisning kommer att visas under tiden som du redigerar innehållet.

en: Asc
sv: Stigande

en: Master
sv: Huvud

en: Preview image style: @style
sv: Förhandsgranska bildstil: @style

en: Entity browser
sv: Objektläsare
