Image Widget Crop (8.x-2.0) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Width
th: ความกว้าง

en: Height
th: ความสูง

en: Media
th: สื่อ

en: About
th: เกี่ยวกับ
