Image Widget Crop (8.x-2.1) - en to lt translation catalogue (11 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Body
lt: Turinys

en: Image
lt: Nuotrauka

en: Width
lt: Plotis

en: Height
lt: Aukštis

en: About
lt: Apie

en: Progress indicator
lt: Progreso indikatorius

en: Preview image style
lt: Peržiūrimo paveikslėlio stilius

en: no preview
lt: be peržiūros

en: The preview image will be shown while editing the content.
lt: Peržiūrėjimo paveikslėlis bus rodomas kai redaguojamas turinys.

en: Preview image style: @style
lt: Peržiūrimo paveikslėlio stilius: @style
