Image Widget Crop (8.x-2.3) - en to bn translation catalogue (6 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Body
bn: কাঠামো

en: Image
bn: ছবি

en: Width
bn: প্রস্থ

en: Media
bn: মাধ্যম

en: About
bn: সম্পর্কে
