Image Optimize (or ImageAPI Optimize) (4.0.0-beta1) - en to bn translation catalogue (9 entries)

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Operations
bn: কার্যাবলী

en: List
bn: তালিকা

en: Cancel
bn: বাতিল

en: Edit
bn: সম্পাদন

en: - None -
bn: - একটিও নয় -

en: Weight
bn: ভর

en: Add
bn: যুক্ত কর

en: Weight for @title
bn: @title এর ভর
