Image Optimize (or ImageAPI Optimize) (4.0.0-beta1) - en to bo translation catalogue (9 entries)

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: List
bo: མིང་ཐོ

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: - None -
bo: - མེད། -

en: Weight
bo: ལྗིད་ཚད

en: Add
bo: ཁ་སྣོན

en: Weight for @title
bo: @title་ལ་ལྗིད་ཚད
