Image Optimize (or ImageAPI Optimize) (4.0.0-beta1) - en to el translation catalogue (10 entries)

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: List
el: Λίστα

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: - None -
el: - Κανένα -

en: Weight
el: Βάρος

en: Add
el: Προσθήκη

en: Processor
el: Επεξεργαστής

en: Weight for @title
el: Βάρος για τον @title
