Image Optimize (or ImageAPI Optimize) (4.0.0-beta1) - en to nn translation catalogue (7 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: Operations
nn: Operasjonar

en: List
nn: Liste

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Edit
nn: Rediger

en: - None -
nn: - Ingen -

en: Weight
nn: Vekt
