Image Optimize (or ImageAPI Optimize) (4.0.0-beta1) - en to sl translation catalogue (7 entries)

en: Delete
sl: Izbriši

en: Operations
sl: Operacije

en: List
sl: Seznam

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Edit
sl: Uredi

en: Weight
sl: Teža

en: Add
sl: Dodaj
