Image Optimize (4.0.0) - en to ast translation catalogue (9 entries)

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Operations
ast: Operaciones

en: List
ast: Llista

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Edit
ast: Editar

en: - None -
ast: -Nengún-

en: Weight
ast: Pesu

en: Label
ast: Etiqueta

en: Add
ast: Amestar
