Image Optimize (4.0.1) - en to ar translation catalogue (11 entries)

en: Delete
ar: حذف

en: Operations
ar: عمليات

en: List
ar: لائحة

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Edit
ar: تحرير

en: - None -
ar: - لا شيء -

en: Weight
ar: الوزن

en: Label
ar: التسمية

en: Add
ar: إضافة

en: Processor
ar: معالج

en: Weight for @title
ar: الوزن لـ @title
