Image Optimize (4.0.1) - en to hu translation catalogue (14 entries)

en: Delete
hu: Törlés

en: Operations
hu: Műveletek

en: List
hu: Lista

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: - None -
hu: – Nincs –

en: Weight
hu: Súly

en: Label
hu: Címke

en: Add
hu: Hozzáadás

en: Processor
hu: Feldolgozó

en: Processor settings
hu: Feldolgozó beállítások

en: Flush
hu: Kiürítés

en: Weight for @title
hu: @title súlya

en: - No replacement -
hu: - Nincs helyettesítés -
