Image Optimize (4.0.1) - en to jv translation catalogue (11 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Operations
jv: Operasi

en: List
jv: Daftar

en: Cancel
jv: Batal

en: Edit
jv: Sunting

en: - None -
jv: - Nihil -

en: Weight
jv: Urutan

en: Label
jv: Judul

en: Add
jv: Tambah

en: Flush
jv: Resiki

en: Weight for @title
jv: Bobot kanggo @title
