Image Optimize (4.1.1) - en to bg translation catalogue (10 entries)

en: Delete
bg: Изтриване

en: Operations
bg: Действия

en: List
bg: Списък

en: Cancel
bg: Отмени

en: Edit
bg: Редактирай

en: - None -
bg: - Не -

en: Weight
bg: Тегло

en: Label
bg: Заглавие

en: Add
bg: Добави

en: Weight for @title
bg: Тегло на @title
