Image Optimize (4.1.1) - en to fr translation catalogue (14 entries)

en: Delete
fr: Supprimer

en: Operations
fr: Actions

en: List
fr: Lister

en: Cancel
fr: Annuler

en: Edit
fr: Modifier

en: - None -
fr: - Aucun(e) -

en: Weight
fr: Poids

en: Label
fr: Libellé

en: Add
fr: Ajouter

en: Processor
fr: Processeur

en: Processor settings
fr: Paramètres du processeur

en: Flush
fr: Vider

en: Weight for @title
fr: Poids pour @title

en: - No replacement -
fr: - Aucun remplacement -
