Image Optimize (4.1.1) - en to km translation catalogue (10 entries)

en: Delete
km: លុប

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: List
km: បញ្ជី

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: - None -
km: - គ្មាន -

en: Weight
km: ភាព​សំខាន់

en: Label
km: ស្លាក

en: Add
km: បន្ថែម

en: Weight for @title
km: ភាព​សំខាន់​សម្រាប់ @title
