Image Optimize (4.1.1) - en to mr translation catalogue (9 entries)

en: Delete
mr: मिटवा

en: Operations
mr: कृती

en: List
mr: यादी

en: Cancel
mr: रद्द

en: Edit
mr: संपादन

en: - None -
mr: - काहीही नाही -

en: Weight
mr: मुल्य

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: Add
mr: समाविष्ट करा
