Image Optimize (4.1.1) - en to pl translation catalogue (14 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Operations
pl: Operacje

en: List
pl: Lista

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Edit
pl: Edytuj

en: - None -
pl: - Brak -

en: Weight
pl: Waga

en: Label
pl: Etykieta

en: Add
pl: Dodaj

en: Processor
pl: Procesor

en: Processor settings
pl: Ustawienia procesora

en: Flush
pl: Wyczyść

en: Weight for @title
pl: Waga dla @title

en: - No replacement -
pl: - Brak zastępstwa -
