Image Optimize (or ImageAPI Optimize) (8.x-2.0-alpha1) - en to bs translation catalogue (10 entries)

en: Delete
bs: Briši

en: Operations
bs: Operacije

en: List
bs: Izlistaj

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Disabled
bs: Onemogućen

en: Edit
bs: Izmjeni

en: - None -
bs: - Nijedno -

en: Weight
bs: Težina

en: Add
bs: Dodaj

en: Normal
bs: Normalno
