Image Optimize (or ImageAPI Optimize) (8.x-2.0-alpha1) - en to fil translation catalogue (9 entries)

en: Delete
fil: Tanggalin

en: Operations
fil: Mga operasyon

en: List
fil: Listahan

en: Cancel
fil: Kanselahin

en: Disabled
fil: Nakahinto

en: Edit
fil: Wastuhin

en: - None -
fil: - Wala -

en: Weight
fil: Timbang

en: Add
fil: Idagdag
