Image Optimize (or ImageAPI Optimize) (8.x-2.0-alpha1) - en to os translation catalogue (9 entries)

en: Delete
os: Аппар

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: List
os: Номхыгъд

en: Cancel
os: Аппар

en: Disabled
os: Хицæн у

en: Edit
os: Раст кæнын

en: - None -
os: - Æвдыст нæу -

en: Weight
os: Уæз

en: Add
os: Бафтау
